Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Vatikaną


Vatikanas – tai mažiausia tiek pagal plotą, tek ir pagal gyventojų skaičių valstybė, įsikūrusi Italijoje – Romoje. Tai viena iš Romos lankytinų vietų, kurią būtina aplankyti nuvykus į Italijos sostinę. Žmonės į Vatikaną atvažiuoja ne tik norėdami aplankyti įdomiausius muziejus, susipažinti su čionykščių žmonių kultūra, bet ir galbūt netyčia pamatyti Romos popiežių. Kelionė į Vatikaną praeis ne veltui, jeigu iš anksto pasirūpinsite pigiais lėktuvo bilietais bei susiplanuosite ką norite ten pamatyti.

Skrydžiai į Vatikaną

Skrydžiai į Vatikaną – Romą yra vykdomi kiekvieną savaitę iš Lietuvos oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.
Autobuso bilietai į Vatikaną, važiuojant iš Romos kainuoja įvairiai. Taip pat norėdami aplankyti visą Romą, galite išsinuomoti automobilį, su kuriuo kelionė bus greitesnė bei jos metu galėsite sustoti jus dominančiose vietose.
Pigūs skrydžiai į Vatikaną – jie būna tada, kai žmonės perka bilietus iki išskridimo pradžios likus maždaug pusei metų. Jeigu netyčia randate paskutinės minutės pasiūlymą, nedelskite ir nusipirkite pigiausius bilietus, kadangi kada pasitaikys galimybė dar kartą pakeliauti pigiai, tikrai nežinote.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA