Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Romos oro uostai


Roma – Italijos miestas, ne kartą nuskambėjęs įvairiose dainose, vaizduojamas ne vieno įžymaus menininko paveiksluose bei filmuose. Tikriausiai tai viena iš turistų labiausiai lankomų vietų visoje Europoje. Jeigu planuojate savo kelionę į Romą, iš anksto pasidomėkite kuriame oro uoste leisitės bei iš kurio vėl skrisite atgal į tėvynę.

Romos oro uostai

Keliaujant į Romą yra galimybė pasirinkti netgi du oro uostus, esančius arčiausiai šio miesto. Vis dėlto, vienos skrydžių bendrovės bendradarbiauja su Čiampino oro uostu, o kitos su Fiumičino. Kurią skrydžių bendrovę pasirinksite, tai jūsų asmeninis reikalas, kadangi vienos siūlo mažesnes kainas, o galbūt su kitomis jums tiesiog labiau patinka skraidyti.

Fiumičino Romos oro uostas – tai pagrindinis Romos oro uostas. Kiekvieną dieną jisai sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Žmonės šį oro uostą pasirenka pagrindine, o kartais ir tarpine stotele, norint pasiekti kitas pasaulio šalis. Šis Romos oro uostas nuo paties miesto centro nutolęs vos 26 km, todėl jį pasiekti laisvai galėsite viešuoju transportu.
Čiampino oro uostas – mažesnis už Fiumičino, tačiau tikrai ne prastesnis. Vis dėlto, jisai nuo Romos centro yra nutolęs tik 20 km, mažiau nei Fiumičino oro uostas. Centrą galėsite pasiekti viešuoju transportu, taip pat taksi automobiliu.
Romos oro uostai – švarūs ir tvarkingi, jie kiekvieną dieną laukia vis naujų turistų iš viso pasaulio, pasirengę padėti ir tinkamai aptarnauti.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA