Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Romos Čampino oro uostas


Roma – nuostabus Italijos miestas, pasižymintis lankytinomis vietomis, įdomiomis skulptūromis, meno parodomis, kasdien sulaukiantis labai daug turistų. Tikriausiai niekas net neprieštarautų, kad į ją žmonės važiuoja norėdami turiningai praleisti laisvalaikį bei pasilinksminti. Ir tai, ir tai Roma tikrai gali suteikti kiekvienam. Jeigu planuojate savo kelionę į Romą, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais bei susipažinkite su oro uostu, į kurį atskrisite.

Romos Čiampino oro uostas

Romos Čiampino oro uostas įsikūręs netoli nuo miesto centro. Atstumas maždaug apie 20 km, o centrą laisvai galėsite pasiekti viešuoju transportu. Reguliariai kursuoja autobusai, kurių kaina maždaug 5 – 8 eurai. Nėra labai daug, bet ir nemažai. Vis dėlto, jeigu turite daug daiktų ir nenorite jų tempti, šalia Romos Čiampino oro uosto visada stovi labai daug taksi, kurie visada pasirengę nuvežti ten, kur reikia atvykėliams.
Romos oro uostas – Čiampino – jisai yra vienas iš trijų oro uostų, esančių Romoje. Vis dėlto, mažesnis už Fiumičino oro uostą. Nors mažesnis, tačiau tikrai neprastesnis. Romos Čiampino oro uostas pats seniausias, veikiantis dar nuo XX amžiaus pradžios.
Iki 1960 m. Romos oro uostas – Čiampino buvo pats pagrindinis oro uostas, kuris kiekvieną dieną aptarnaudavo netgi 2 mln. žmonių iš viso pasaulio kampų. Šiuo metu pagrindiniu yra laikomas Fiumičino.
Į Romos Čiampino oro uostą skraidina mažų sąnaudų oro linijos – Ryanair bei Wizzair, todėl nukeliauti į miestą galite pigiai bei užtikrintai.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA