Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Romą


Roma – tai spalvinga Italijos sostinė, įdomi tiek savo lankytinomis vietomis, tiek ir kultūra. O italų kultūra bei tradicijos žavi ne tik Europos bet ir viso pasaulio žmones, o ypač moteris. Nuvykti ir pamatyti viską savo akimis privaloma kiekvienam bent kartą gyvenime. Jeigu norite keliauti į Italijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs bilietai jūsų kišenėje atsidurtų kuo ankščiau, geriausia – vos susiplanavus kelionę.

Pigūs skrydžiai į Romą

Pigūs skrydžiai į Romą skrydžių bendrovių siūlomi ganėtinai dažnai. Galimybė gauti bilietus už mažiausią kainą yra tada, kai juos nusiperkate iki išskridimo datos likus bent pusmečiui ar penkiems mėnesiams. Pigūs skrydžiai į Romą ir atgal į Lietuvą yra vykdomi kiekvieną savaitę. Tai iš ties dažnas reiškinys mūsų oro uoste, ypač populiarus vasaros sezonu bei šventinėmis gruodžio dienomis.
Jeigu jums patinka spontaniški sprendimai – turėkite omenyje, kad skrydžių bendrovės neretai pateikia pačius pigiausius skrydžių į Romą pasiūlymus, kuriuos gali nusipirkti kiekvienas. Tai ne tik paskutinės minutės pasiūlymai, bet apskritai akcijos, kurios garantuoja poilsį ir mažiau uždirbantiems žmonėms, kuriems paprastai brangūs lėktuvų bilietai yra ne visada prieinami.
Pigūs skrydžiai Roma – Vilnius nenuskriaus jūsų kišenės, o likusius pinigėlius galėsite išleisti atostogų metu.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA