Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Romą


Roma – romantikų ir istorijos mėgėjų miestas. Vis dėlto, jeigu planuojate kelionę į jį, iš anksto pasidarykite lankytinų vietų sąrašą ir pamatykite tai, kas jus domina labiausiai. Geriausias būdas – įžymias vietas pasižymėti žemėlapyje. Taip atvykus į miestą jas rasti bus daug patogiau bei negaišite brangaus laiko bereikalingiems pasivaikščiojimams.

Skrydžiai į Romą iš Lietuvos yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Romą
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydis į Romą tapo dar labiau prieinamas. Pigių bilietų kiekvienas klientas gali nusipirkti internetu. Internetas – tai pats patogiausias, greičiausias ir, tikriausiai, saugiausias būdas norint, kad skrydis į Romą būtų pigus.

Tiesioginiai skrydžiai į Romą
Tiesioginiai skrydžiai į Romą iš Vilniaus vykdomi ganėtinai dažnai. Ši kryptis yra labai populiari, todėl kiekvieną savaitę lėktuvai skrenda pirmyn ir atgal į šiuos miestus. Roma nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolusi 1702.61 kilometrų, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Paskutinės minutės skrydžiai į Romą
Paskutinės minutės skrydžiai į Romą iš Vilniaus pateikiami neretai. Jeigu planuojate ilgąjį savaitgalį praleisti įdomiai, iš anksto pasidomėkite ar nėra paskutinės minutės pasiūlymų. Juos radę, nedelsiant nusipirkite, kadangi pigūs bilietai į Romą išgarbstomi labai greitai, todėl galite likti nieko nepešę.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA