Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Turizmas Romoje


Roma – ypatingai gražus ir paslaptingas miestas, apipintas legendomis ir istorijomis. Pati Italijos sostinė pasižymi labai turtinga istorija, iš ties įdomia architektūrine įvairove. Šiame mieste susipina ir antika, ir renesansas ir net barokas. Prabangūs restoranai, kavinės, madų namai, muziejai, parduotuvės – tiek ir net daugiau siūlo šis miestas, todėl galima sakyti, kad turizmas Romos mieste iš ties klesti.

Turizmas Romoje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Romą.
Romos turizmo informacijos centras maloniai suteiks visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų kalba, todėl susikalbėti neturėtų būti sunku. Taip pat Romos miesto gyventojai maloniai padeda nutikus bet kokiai bėdai, jų galima drąsiais klausti, nes jie taip pat kalba tarptautine kalba.

Jeigu kyla klausimų ar keblumų planuojant laiką ar kelionę – turizmo agentūra Romoje gali jums padėti. Rasti šią agentūrą galite interneto pagalba.
Turizmas Romoje yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę, kitaip vadinamą Romos pasu. Romos pasas suteikia galimybę įeiti į pirmus du pasirinktus muziejus ar archeologines vietoves visiškai nemokamai, o kitiems taiko dideles nuolaidas. Taip pat su šia kortele galite važinėtis nemokamai viešuoju transportu (tačiau ne visomis linijomis). Taip pat Romos pasas suteikia paslaugą naudotis Romos žemėlapiu, kuriame nurodyti visi turistams reikalingi informaciniai centrai, pateikiami adresai. Nuolaidos į koncertus, renginius, parodas – tai ši kortelė taip pat gali suteikti.

Romos turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Romoje – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA