Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Romoje


Visi keliai veda į Romą… Roma nebuvo pastatyta per naktį… Drąsiai galime sukurti dar vieną posakį – nepakartojamas savaitgalis Romoje, kurį norėsite pakartoti. O ir tikrai, juk kasmet šį miestą aplanko ne vienas tūkstantis turistų iš viso pasaulio. Jis turi tiek daug parodyti, todėl, žinoma, per savaitgalį jo viso nepažinsite. Savaitgalis Romoje – puiki galimybė ne tik pailsėti, bet ir sužinoti ar tai jūsų miestas ir ar jame norėsite praleisti savo sekančias atostogas.

Savaitgalio skrydis į Romą paliks įspūdingų prisiminimų!

Roma kasmet sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio, atvykstančių į Italiją tiek atostogų, tiek verslo ar darbo vizitais. Savaitgalio išvyka į Romą įtrauks į jaukų laiko leidimą kultūros židiniu laikomame mieste.
Savaitgalis Romoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo muziejų ir kitų įdomių vietų lankymo iki naktinio siautulio klubuose, baruose ar apsipirkinėjimo maratono. Lankyti šį miestą bus įdomu ir vienam, ir su šeimai, ir su draugais. Prieš kelionę nuspręskite, koks yra savaitgalio tikslas, kokie lūkesčiai ir stenkitės tai įgyvendinti.
Skrydžių bendrovės planuodamos bilietų pasiūlymus pagalvoja apie tuos, kurie į Italiją planuoja atvykti tik savaitgaliui.
Savaitgalis Romoje prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias akimirkas.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA