Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Romoje


Jeigu norite patirti ir pažinti tikrą Romos gyvenimą – meskite žemėlapius į šalį ir mėgaukitės miestu. Tai tikriausiai pagrindinis patarimas norintiems susipažinti su gyvenimu Romoje. Romos gyvenimas centre plaukia ritmingai: kavinės, restoranai, įvairios pramogos, turistai – tai, kas parodo aktyviąją Romos pusę. Ir vis dėlto, norėdami susipažinti su kiek kitokiu miestu – apsilankykite Romos rajone, kur gyvenimas plaukia sava vaga.
Gyvenimas Romos mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Taip pat ir nuo to, kurią miesto dalį aplankysite.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Romoje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Pigus gyvenimas Romoje taip pat įmanomas. Tereikia važiuojant į šį miestą susiplanuoti kelionę iš anksto, paieškoti pigesnių lėktuvo bilietų ir nakvynės.

Gyvenimas Romoje suteikia galimybę ne tik praplėsti akiratį, susipažinti su įdomiais žmonėmis, bet ir pažinti miesto kultūrą, tradicinį maistą, paskanauti iš tie unikalių patiekalų, raudonojo vyno ir nuvykus už miesto – pasideginti viešuosiuose paplūdimiuose bei pasimaudyti jūroje.

Gyvenimas Romoje sužavės poilsiautojus, atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Romos gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA