Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Vilnius – Roma


Roma – turistų lankomas miestas. Joje žmonių pilna įvairiausiais metų laikais, vis dėlto, rudenį žmonių šiek tiek sumažėja, todėl jeigu norite lankytis ramiai įvairiuose Romos lankytinose vietose, geriausias laikas tai daryti – ruduo. Skrydis Vilnius – Roma bus pigesnis, jeigu bilietais pasirūpinsite iš anksto, vos susiplanavę kelionę.

Vilnius – Roma skrydžiai
Vilnius – Roma skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Roma nuo Vilniaus nėra labai atitolusi, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Roma – Vilnius

Vilnius – Roma – Vilnius bilietus geriausia pirkti internetu. Internetas yra pats optimaliausias variantas žmonėms, kuriems patinka pirktis lėktuvo bilietus bet kurioje vietoje ir bet kuriuo paros metu. Pirkdami bilietus į priekį, nepamirškite ir atgalinių bilietų. Vilnius – Roma bilietai pigiausi būna tada, kai žmogus juos perka iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų. Vilnius – Roma bilietams dažnai būna taikomos ir akcijos bei įvairūs kiti pasiūlymai.

Vilnius – Roma tiesioginis skrydis
Vilnius – Roma tiesioginis skrydis pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei visiškai neprailgs. Tiesioginis skrydis Vilnius – Roma bus malonus, kadangi nereikės laukti kito lėktuvo kuriame nors oro uoste.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Roma Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Roma Wizzair kelionių pasiūlymai

Pigiausi bilietai Vilnius – Roma dažniausiai būna likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA