Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Roma – Vilnius


Vilnius – Roma bei Roma – Vilnius skrydžiai yra dažnas reiškinys oro uostose. Turistai iš visos Lietuvos renkasi skrydžius į šį nuostabų Italijos miestą. Tikriausiai niekas neprieštaraus, kad Roma yra įspūdinga, turinti įdomią praeitį, nuostabią istoriją bei unikalias lankytinas vietas. Jeigu planuojate šiame mieste praleisti savo atostogas, iš anksto pasirūpinkite, kad Vilnius – Roma bei Roma – Vilnius skrydžiai būtų kuo pigesni, o likusius pinigėlius išleiskite atostogų metu.

Tiesioginis skrydis

Roma – Vilnius tiesiogiai yra pasiekiamas. Tai galimas skrydis, kadangi Lietuvos bei Romos oro uostai pasirūpino, kad klientai, skraidantys iš šių oro uostų, galėtų tai padaryti be jokių persėdimų. Roma – Vilnius skrydis visiškai neprailgs, kadangi miestai vienas nuo kito nėra labai nutolę.

Skrydžių bendrovės

Roma – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai dažnai pradžiugina turistus. Skrydžių bendrovė teikia labai pigias paslaugas ir kiekvienas, uždirbantis net ir vidutiniškai, drąsiai gali rinktis jos paslaugas bei pamatyti Romą.
Nusipirkite bilietus vos susiplanavę savo kelionę į Romą. Pirkite bilietus į abidvi puses ir mėgaukitės savo atostogomis. Linkime malonios kelionės bei neišdildomų įspūdžių šiame mieste.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA