Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Romą


Roma – ypatingas Italijos miestas. Žmonės kelionę į Romą renkasi todėl, nes joje yra daug lankytinų objektų, muziejų, prabangiausių restoranų, įvairiausių meno galerijų, skulptūrų bei paminklų. Tiek ir dar daugiau gali pasiūlyti Italijos miestas, todėl jeigu planuojate savo kelionę į jį, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais tiek į priekį, tiek ir atgal.

Bilietų kainos į Romą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Roma sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Romą taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kuomet keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą. Lėktuvų kainos į Romą bus tikrai labiau prieinamos, jeigu bilietais pasirūpinsite iš anksto, nepamirškite to ir sutaupytus pinigėlius išleiskite atostogų metu.

Skrydžių kainos į Romą visada bus pigesnės, jei bilietus įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti jų metu.

Jeigu susiplanuosite savo kelionę iš anksto, geros kainos į Romą bus garantuotos. Gero skrydžio!

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA