Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Romą


Roma – Italijos miestas, turintis begales įdomių lankytinų objektų. Būtent jie ir pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, norinčius pasigrožėti išlikusiais architektūriniais pastatais, griuvėsiais, istorijos paveldu. Romos muziejuose yra eksponuojami įvairūs radiniai, kurie neturi jokių atmainų. Jeigu susiruošėte aplankyti Italijos mūzą, iš anksto pasirūpinkite, kad pigiausi bilietai į Romą atsidurtų jūsų kišenėje kuo ankščiau.

Pigūs bilietai į Romą
Pigūs bilietai į Romą parduodami įvairių skrydžių kompanijų, likus penkiems mėnesiams arba pusei metų iki išskridimo pradžios. Todėl, jeigu susiplanavote kelionę, iš karto užsisakykite bilietus ir pamatykite miestą dar pigiau. Taip pat pigiausi bilietai į Romą yra parduodami paskutinę minutę. Paskutinės minutės pasiūlymai dažnai yra aktualūs spontanišką gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms, todėl jeigu jūs būtent toks – pasiieškokite pigių bilietų ir šį didingą miestą pamatykite beveik nemokamai.

Domina lėktuvų bilietai į Romą ir atgal į Lietuvą? Italiją galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus bei Rygos. Šis pasiūlymas yra itin patogus tiems, kurie gyvena šiuose miestuose arba jų apylinkėse. Bilietai į Romą artėjant išskirdimo datai brangsta, todėl pasirūpinkite jais iš anksto ir už bilietus mokėkite mažiausią siūlomą kainą. Taip pat bilietas į Romą kainuos brangiau šventinėmis gruodžio dienomis bei vasaros sezonu – turėkite tai omenyje ir kelionei į Italiją pradėkite taupyti žymiai ankščiau.

Lėktuvų bilietai į Romą užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Išsirinkite kelionės datą, kelionės laiką, pažymėkite kiek bilietų reikės, ar skrisite tik pirmyn ar ir atgal. Visa tai padarę paspauskite mygtuką mokėti ir suveskite visus reikiamus duomenis. Jums bus siūlomos ir kitos paslaugos, pavyzdžiui, papildomas bagažas ar draudimas. Tomis paslaugomis pasinaudoti ar jų atsisakyti yra jūsų asmeninis reikalas.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA