Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Romos muziejai


Prieš kiekvienas atostogas būtina susiplanuoti savo kelionę. Norimų aplankyti vietų sąrašas, iš anksto užsakyti pigūs lėktuvų bilietai ir nakvynė – tai ir dar daugiau privaloma, norint aplankyti bet kurį miestą. Pasirinkus Italijos sostinę Romą, reikia numatyti, kuriuos žinomiausius ir gražiausius objektus aplankysite, kadangi visam šiam miestui neužtektų apžiūrėti net ir 30 metų.
„Amžinasis miestas“ – taip ir dar kitomis metaforomis yra vadinama garsioji Roma. Tikriausiai niekas jai neprilygtu tokiu gausiu antikos paveldu, daug istorijų žinančiais muziejais, tarp įvairiausių stilių besiblaškančia architektūra.
Įžymūs objektai, Romos muziejai, kuriuos privalo aplankyti kiekvienas turistas:

  • Romos Panteonas – geriausiai išsilaikęs antikinis statinys, kuris buvo pastatytas romėnų dievams. Dabar ši, kadaise buvusi šventykla yra tapusi bažnyčia;
  • Kapitolijaus meno muziejus – jame galima apžiūrėti antikinių skulptūrų kolekciją;
  • Senovės Romos forumas – kadaise buvo Romos politinio gyvenimo centras;
  • Nacionalinis Romos muziejus – tai muziejų kompleksas, kuriame galima išvysti iš ties svarbią pasaulyje archeologinę kolekciją;
  • Koliziejus – tai Romos simbolis, kuriame kadaise vykdavo gladiatorių bei laukinių žvėrių kovos;
    Vatikano muziejai – juose saugoma neįkainojama kultūros bei meno kolekcija.

Romos muziejai – jie pasakoja senovės Romos ir net viso pasaulio istoriją. Kiekvienas muziejus yra unikalus ir vykdo edukacinę veiklą. Juose apsilankius galima sužinoti daug naujo apie ankstesnes civilizacijas, praplėsti savo akiratį.
Romos muziejų kainos yra įvairios. Yra iš ties daug lankytinų vietų visiškai nemokamai, tereikia apie tai pasidomėti. O įsigijus Romos pasą (turisto kortelę) įmanoma gauti daug nuolaidų į lankytinus objektus. Juk kiekviename iš jų kaupiami praeities turtai, kurie turėjo įtakos šiandieninės civilizacijos susiformavimui.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA