Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Romos metro


Nusipirkę pigius lėktuvų bilietus, susiradę nakvynę ir netgi susiplanavę visą kelionę, susipažinkite su viešuoju transportu.
Romos miestas didelis, todėl jeigu norite aplankyti visas įžymias šio miesto vietas ir dar pasilikti laiko sau (pasivaikščiojimui po parduotuves ar kitoms įvairioms pramogoms) – vienas iš optimaliausių variantų yra automobilio nuoma. Su nuomotu automobiliu galėsite greitai ir patogiai pasiekti tas vietas, kurias nusprendėte pamatyti. Visgi, aikštelėje parkavimo vietos yra tikrai brangios, o šis planas tikrai netinka teisių neturintiems žmonėms.
Romos metro – optimaliausias sprendimas šiame mieste viešintiems svečiams. Tai greitas, patogus ir ganėtinai pigus susisiekimas. Romos metro turi dvi linijas: A ir B, kuriomis galite patekti į reikalingiausias miesto vietas. Romos metro planas yra pateikiamas kiekvienoje stotyje arba jį galite pamatyti informaciniuose bukletuose, kuriuos gausite apsilankę Romos informacijos turizmo centre.
Romos metro darbo laikas: 05:30 – 23.30 val. kiekvieną dieną. Šeštadieniais metro važinėja valanda ilgiau.
Įdomiausia yra tai, kad Romos metro kainos yra vienos mažiausių visoje Europoje. Norint važiuoti metro, reikia turėti bilietą arba informacijos turizmo centre nusipirkti Romos pasą, su kuriuo ne tik viešasis transportas, bet ir muziejai yra pigesni.

Autobusai ir tramvajai taip pat kursuoja šiame mieste. Tačiau, nepamirškite vieno fakto, kad piko metu tikrai gali tekti pastovėti kamščiuose kurį laiką. Važiuodami šiuo viešuoju transportu, būtinai pasižymėkite bilietą, nes bauda už važiavimą be jo – labai didelė.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA