Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Romos Koliziejus


Romos Koliziejus – didingas ir labai garsus amfiteatras Romoje. Kitaip jis vadinamas Flavijaus amfiteatru ir yra seniausias bei didžiausias visame pasaulyje.
Ankščiau Romos Koliziejus buvo žinomas kaip gladiatorių ir laukinių žvėrių kautynių vieta. Šias kautynes susirinkdavo stebėti Romos miesto gyventojai bei imperatorius – tai buvo pati didžiausia pramoga. Vis dėlto 404 metais visi šie kankinimai buvo paskelbti nelegaliais ir baigėsi.
Koliziejus Romoje pritraukdavo apie 500 tūkstančių žiūrovų pasižiūrėti ne tik dabar jau nelegalių kovų, bet ir garsių mūšių atkūrimo, kitų viešų pasirodymų, gyvūnų medžioklės bei klasikinių mitologijos dramų.
Romos Koliziejuje kovų metu žuvo daugiau nei milijonas laukinių žvėrių ir apie pusė milijonų žmonių.
Šiuo metu Romos Koliziejus – viena labiausiai lankomų vietų Romoje. Vien dėl šio pastato čia plūste plūsta turistai iš viso pasaulio. Tai Romos ikona, kuri 2007 metais buvo įtraukta į įspūdingiausių šiuolaikinio pasaulio statinių sąrašą.
Sezono metu prie Koliziejaus Romoje yra nusidriekusios turistų eilės, todėl norėdami patekti į ši amfiteatrą, geriaubilietus nusipirkite internetu (www.ticketclic.it), taip į objektą pateksite žymiai greičiau.
Romos Koliziejaus kaina: 13,50 eurų suaugusiems, 9 eurai studentams. Su šiuo bilietu galite patekti ir į Romos forumą bei Palatino kalvą. Jis galioja 2 dienas. Bilietų kainos gali kisti.
Romos Koliziejaus adresas: Koliziejus, Piazzale del Colosseo / Via dei Fori Imperiali, Roma

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA