Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Romos centras


Romos miestas – turistų pamėgta vieta. Jis stebina kiekvieną ne tik savo gamtos grožiu, bet ir unikaliais statiniais, muziejais, mano galerijomis, įdomia istorija. Romos centras – pagrindinė vieta, kurioje yra pramogų ir begalės įžymių lankytinų objektų, dėl kurių ir atvažiuoja žmonės.
Istorinis Romos miesto centras yra taip vadinamas, kadangi jame kadaise vykdavo įvairiausi renginiai. Romos forumas – ta vieta, kur kadaise buvo šio miesto politinis ir kultūrinis centras. Romos miesto centras gali pasiūlyti aplankyti ir garsųjį Koliziejų, kuriame vykdavo gladiatorių, laukinių žvėrių kovos. Tikriausiai ne vienam prieš akis iškyla žinomas filmas „Gladiatorius“ ir tikrai esate teisūs, taip, šis filmas buvo pastatytas atsižvelgiant į įdomią Romos praeitį ir tradicijas. Žinoma, Panteonas – dievams įkurta šventykla, dabar jau tapusi bažnyčia – viena iš tų vietų, prie kurios rikiuojasi turistų eilės. Todėl, norėdami užeiti bent į vieną iš šių išvardintų objektų – nusipirkite bilietus internetu, taip bus žymiai greičiau. Kadangi nei viena lankoma vieta nebėra naudojama pagal jos sukūrimo ar pastatymo paskirtį, Romos centras šiuo metu dar yra vadinamas ir „buvęs Romos miesto centras”.

Roma – tas miestas, į kurį verta ne tik užsukti, bet ir jame pagyventi. Jeigu norite pažinti Romos gyventojų tradicijas ir papročius, pagyvenkite ne tik centre, bet ir už miesto ribų, kur gyvenimas teka sava vaga, o ir turistų yra žymiai mažiau.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA