Pigiausi skrydžiai į Romą iš artimų oro uostų

Darbas Romoje


Gyvenimas Romoje – tikriausiai ne vieno europiečio svajonė. Tai miestas, kurio pažinimui neužtektų nei kelių dešimtmečių, nes jis tikrai turi ką parodyti. Net ir tokios lankytinos vietos kaip Romos forumas, Koliziejus Panteonas ir kitos – vertos būti pamatomos net kelis kartus. Ir visgi, jeigu planuojate išvažiuoti iš Lietuvos studijuoti arba atlikti praktiką – Roma yra tas miestas, kuris turėtų būti pasirinktas kaip nuolatinė gyvenamoji vieta.
Žinoma, nuvažiavus į Romą viena iš pirmųjų būtinybių – darbo susiradimas. Darbas Romoje yra siūlomas įvairiausių specialybių žmonėms: tiek verslininkams, tiek ir pardavėjams. Darbai Romoje: pardavėjo, kirpėjo, padavėjo, administratoriaus, vadybininko, virėjo ir dar daug kitų.
Atlyginimas šiame mieste tikrai neblogas: vidutinis mėnesinis uždarbis atskaičius mokesčius – 1,512.32 eurų. Atlygis be abejo priklauso nuo užimamų pareigų.
Darbo sąlygos Romoje – labai geros. Jeigu mokate italų kalbą – galite net nepraėję jokių kursų įsidarbinti geriau apmokamoje vietoje. Taip pat šis miestas suteikia įvairiausias garantijas jame dirbantiems ir valstybei mokantiems mokesčius žmonėms.
Darbas Romoje – gali tapti ne tik jūsų pragyvenimo šaltiniu, bet ir hobiu. Svarbiausia – žinoti savo norus ir įgyvendinti galimybes.

Romos Oro uostai
  • Fiumicino oro uostas FCO
  • Ciampino oro uostas CIA